Growtopia Hesap Satın Al
Sepetim

Growtopia / Hesap

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

22

Yorumlar ( 22 )

Growtopia oyunu Robinson Technologies tarafından geliştirilmiş daha sonrasında Ubisoft'a Satılmış 2 Boyutlu bir oyundur. Oyunda insanlarla sosyalleşebiliyor, inşaa edebiliyor, karakterinize eşya satın alabiliyor ve dilediğiniz gibi takılabiliyorsunuz. Oyunda para birimi olarak sayılan 2 Eşya vardır, Biri WORLD LOCK Diğeri ise DİAMOND LOCK. Bu itemler sizin aynı zamanda kendinize ait bir dünya oluşturabilmenizi sağlarlar, World Lock ve Diamond Lock sayenizde kendi dünyanızı koruma altına alabilir ve diğerler oyuncuların dünyanızı kırmasına veya değişiklik yapmasına engel olabilirsiniz. Oyuna başlarken size oyundaki temel şeyler öğretiliyor, ardından çoğu şeyi kendiniz öğrenmeniz gerekmekte. Oyunu öğrenmek için Beyaz Kurt GT Adlı kanalı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde çeşit çeşit Growtopia ürünleri ve hesap satın alabilirsiniz. En ucuz Diamond Lock satın alabileceğiniz site Uygunplay.com olup zaman ilerledikçe müşterilerimize en uygun fiyatları vermeyi devam edeceğiz. Hemen Şimdi Ucuz bir şekilde DL Satın Al Ve Growtopia macerana başla. Eğer daha fazla ürüne ihtiyaç duyarsan en ucuz ve en güvenilir Diamond Lockları her zaman Uygunplay.com'dan satın alabilirsin. Sitemizdeki Ürün stokları sınırsız olup dilediğiniz kadar satın alma şansınız vardır.

Nasıl Growtopia'da Hesap Satın Alırım?

Growtopia'da Hesap Satın almak Uygunplay.com'da çok kolay. Hesap satın alımları Growtopia'da en riskli işlemler olarak bilinir ve tecrübesi olmayan insanlar tarafından yapıldığında ise Oyundan Yasaklanmalar ile sonuçlanır. Fakat Uygunplay.com'da bu durum söz konusu bile değildir. Uygunplay.com ekibinin tecrübesi sayesinde Satın aldığınız hesaplar asla gitmez veya Oyundan Yasaklanmazlar. Nasıl Hesap satın alacağınızı öğrenmek için aşşağıdaki adımları takip edin.

 

1. Adım: Sizden istenilen Mail Adresinizi doğru giriniz (Hesabınız Bu Mail Adresine Kayıt Olacak)

2. Adım: Verdiğiniz Mail Adresine daha önce Başka Bir Growtopia hesabı ile kayıt olmadığınızı doğrulayın

3. Adım: Siparişinizi oluşturun ve Bekleyin

4. Adım: E Postanıza bir link göndereceğiz, bu sayede satın aldığınız hesap sizin üzerinize kayıtlı olacak ve şifresini değiştirebileceksiniz.

5. Adım: Şifresini değiştirin ve oyuna girin

Yeni Growtopia Hesabınızın Tadını Çıkarın! Eğer Farklı Bir Sorunuz Var İse Okumaya Devam Edin

 

Aldığım Growtopia Hesabı Ban Yer Mi?

İşlemlerinizi sizlere anlattığımız gibi yaparsanız ve bize verdiğiniz mail adresinde daha önce hiçbir Growtopia hesabı kayıt olmamış ise ban yeme riskiniz kessinlikle yoktur. Ancak eğer oyunda illegal işlemler (Örnek: Casino oynattırmak, oynamak veya argolu SB atmak) yaparsanız elbette ceza alırsınız fakat bu sizin yaptığınız işlemden kaynaklanmaktadır. 

 

Garantisi Var Mı?

Hesap eğer bizim yüzümüzden ban yer ise elbette telafisi vardır. Fakat söylediğimiz gibi eğer siz işlemlerinizi doğru yaparsanız ban yeme riskiniz olmayacaktır.

 

Hesaplardaki Hediyeler Nedir?

Hediyelerimiz Hesaptan Hesaba değişiklik göstermektedir. Aldığınız hesabın değerine göre hediyelerinizin değeride artmaktadır. bu hediyeler bazen Ring olabilir bazen Diamond Lock olabilir bazen yüksek levelli bir hesap olabilir hatta 125 level hesabın içinden Zeus bile çıkabilir. Yani kazanacağınız hediyeler tamamen şanstır fakat her hesapta mutlaka 2-3 den fazla hediye olmak zorundadır.

 

Hesabımın E Posta Adresi Değişir Mi?

Hesap tamamen sizin üzerinize olacağı için e postasıda elbette değişmektedir.

 

Şifremi Değiştirebilir Miyim?

Elbette şifrenizide E-Postanızı değiştirdikten sonra değiştirebilirsiniz, bunun için growtopiagame.com adresinden şifremi unuttum'a tıklamanız ve yeni şifre oluşturmak için e postanıza gelen linke tıklamanız ardından şifrenizi değiştirmeniz yeterli olacaktır. Eski şifrenizi unutsanız dahi e postanız ile değiştirebilirsiniz.

 

Oyundaki İsmimi Değiştirebilir miyim?

Bazı hesaplarımızda isim cezası olabilmektedir. bu cezalar genelde 10-15 gün olmaktadır, cezanın süresi bittiği zaman oyunda piyasa değeri 15 World Lock arası değişen Birth Certificate ile değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken itemi satın aldıktan sonra kendi üstünüzde kullanıp yeni bir isim belirlemeniz. Koyacağınız yeni isim başka oyuncular tarafından alınmamış olması gerekmektedir. 

 

Growtopia Hesaplarını Neden Uygunplay'den Almalıyım?

Growtopia Hesaplarında sizlere garanti veren ve ban riskinizin olmadığı tek Site Uygunplay.com'dur. Sitemizde çalışan herkesin 7 seneyi aşan bir Growtopia tecrübesi ve 5 senenin üstünde satış tecrübesi bulunmaktadır. Oyundaki tüm sistemi ve nasıl hareket etmemiz gerektiğini bir tek biz biliyoruz. Bu yüzden arkanıza yaslanın ve bir ömür sizinle olacak olan Growtopia hesabınızın tadını çıkarın.

 

 

 

 

 

 

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.