20 Diamond Lock Uygun Fiyatlı Satın Al
Sepetim

Growtopia / Diamond Lock / Growtopia 20 Diamond Lock

Growtopia 20 Diamond Lock

Ban Riskiniz Yoktur

Bölge

 • tr Bölgesi

Platform

PC Oyunları,Mobil Oyunlar

Geliştirici

Belirtilmemiş

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

Belirtilmemiş

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

4.9

ID-GIFT

30 Dakika

6.21

6.92

Yorumlar ( 751 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

%98.40

 • Çok İyi

%0.53

 • İyi

%0.40

 • İdare Eder

%0.13

 • Kötü

%0.53

5.0

Puan Ortalaması

Uygunplay Avatar
 • Değerlendirmeniz

Growtopia oyunu Robinson Technologies tarafından geliştirilmiş daha sonrasında Ubisoft'a Satılmış 2 Boyutlu bir oyundur. Oyunda insanlarla sosyalleşebiliyor, inşaa edebiliyor, karakterinize eşya satın alabiliyor ve dilediğiniz gibi takılabiliyorsunuz. Oyunda para birimi olarak sayılan 2 Eşya vardır, Biri WORLD LOCK Diğeri ise DİAMOND LOCK. Bu itemler sizin aynı zamanda kendinize ait bir dünya oluşturabilmenizi sağlarlar, World Lock ve Diamond Lock sayenizde kendi dünyanızı koruma altına alabilir ve diğerler oyuncuların dünyanızı kırmasına veya değişiklik yapmasına engel olabilirsiniz. Oyuna başlarken size oyundaki temel şeyler öğretiliyor, ardından çoğu şeyi kendiniz öğrenmeniz gerekmekte. Oyunu öğrenmek için Beyaz Kurt GT Adlı kanalı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde çeşit çeşit Growtopia ürünleri ve hesap satın alabilirsiniz. En ucuz Diamond Lock satın alabileceğiniz site Uygunplay.com olup zaman ilerledikçe müşterilerimize en uygun fiyatları vermeyi devam edeceğiz. Hemen Şimdi Ucuz bir şekilde DL Satın Al Ve Growtopia macerana başla. Eğer daha fazla ürüne ihtiyaç duyarsan en ucuz ve en güvenilir Diamond Lockları her zaman Uygunplay.com'dan satın alabilirsin. Sitemizdeki Ürün stokları sınırsız olup dilediğiniz kadar satın alma şansınız vardır.

Diamond Locklarınızı Nasıl Teslim Alacağınızı Merak Mı Ediyorsunuz?

 

Öncelikle Diamond Lock Siparişinizi Oluşturabilmeniz İçin Yazacağınız Dünyada DONATE BOX İsimli Eşyanın Olması Zorunludur, Ne Olduğunu Merak Ediyorsanız Aşşağıdaki Görselden İnceleyebilirsiniz

 

Donate Box size eşyalarınızı ulaştırmamızda kullanıcağımız gerekli bir itemdır, bu şekilde daha güvenli ve hızlı bir teslimat yapabiliriz

 

 

1. Adım: Uygunplay.com adresinden kaç diamond lock alacağınıza karar verin

2. Adım: Sizden İstenilen GROWID ve DÜNYA Kısmını Eksiksiz Doldurun

GrowID: Oyundaki İsminiz

Dünya/World: Oyundaki Dünyanız

 

 

3. Adım: Kart bilgilerinizi girip siparişinizi oluşturunuz

Siparişinizi verdikten sonra bize vermiş olduğunuz Dünyanızdaki Donate Box'unuza kaç adet diamond lock sipariş ettiyseniz o kadar diamond lock konulacaktır, ardından verdiğimiz diamond lockları kutunun içinden alabilecek ve dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz!

 

Peki Yanlış Dünya Yazarsanız Ne Olur?

Yanlış Dünya yazsanız bile dünyanız ile growid zaten uyuşmayacağından dolayı dünyayı yanlış yazdığınızı fark edeceğiz ve size canlı destekten veya E posta, Telefon yolu ile ulaşıp bilgilerinizi alacağız. Ardından siparişinizi tamamlamak adına gerekli işlemleri başlatacağız.

 

Ürünüm Ne Zaman Gelicek?

Uygunplay.com dan sipariş ettiğiniz Diamond Lock ürünleri eğer gece saatleri değil ise maximum 1 saat içerisinde dünyanızda teslim edilir fakat genellikle bu süre 10-20 dakika olmaktadır. Eğer ürününüzün gelmesi 1 saati aşar ise 2 katını vermekteyiz (Şüpheli Siparişler Dahil Değildir)

Hafta İçi 16:00 - 24:00

Hafta Sonu 10:00-24:00

Bu süre içerisinde verdiğiniz siparişler eğer 1 saati geçer ise tam 2 katını dünyanıza teslim ediyoruz.

 

Ban Riski var Mı?

Aldığınız Diamond Locklar nedeni ile ban yemeniz mümkün değildir, Growtopia oyununda normalde riskli bir şey olan DL Satışı Uygunplay.com'un efsane kadrosu ve taktikleri sayesinde DL'niz dünyanıza 0 risk ile ulaşır ve hiçbir şekilde ban yemezsiniz. Dünyanıza Diamond Lockunuzu getirirken buna çok özen ve dikkat ediyoruz. 

 

Saat Kaça Kadar Ürün Alabilirim?

Growtopia Diamond Lock Ürünlerini istediğiniz bir saatte alabilirsiniz, bazen gece saatlerinde teslimatlar uzayabilmekte. Fakat teslimatçılarımız çalışma saatleri içerisinde olur olmaz diamond locklarınızı dünyanıza ulaştıracaktır.

 

Teslim almak için oyunda olmak zorunda mıyım?

Uygunplay.com'u efsane yapan özelliklerden birisi item / eşya gibi ürünleri satın alırken bile oyunda olmanıza gerek olmamasıdır. Ürünlerinizi zaten yazdığınız dünyaya ellerimizle teslim edeceğimiz için hiçbir şekilde oyunda olma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Bu sayede sizi Musait olamama oyuna girememe gibi durumlardan kurtarıyoruz. Oyunda saatlerce teslimat ekibini beklemek zorunda değilsiniz, biz direk olarak dünyanıza teslim ediyoruz ve ardından mail yolu ile teslimatı gerçekleştirdiğimize dair size bilgi sağlıyoruz.

 

Garantili midir?

Diamond Lock ürünlerimiz 100% garantilidir, asla gitmez veya ban yemenize vesile olmazlar. Ürünün gelmeme veya bozuk çıkma gibi bir durumu yoktur. Herhangi bir sorunuz olur ise canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

 

GrowID Ve Dünya Kısmını Boş Bırakırsam Ne Olur?

Sistemimiz bu bilgileri sizden almadan siparişi oluşturamaz. Yani bu bilgileri bize aktarmadan boş bırakıp ödemeye geçmeniz zaten mümkün değildir. Fakat yine de böyle bir hata olur ise zaten size canlı destekten veya telefon numaranızdan ulaşabiliyoruz endişelenmeyin.

 

Güvenilir Mi?

Sitenin Kurucuları Growtopia'nın En Büyük ve en uzun süre içerik üreten insanlarından oluşmaktadır (Beyaz Kurt, ThroxyGT, LukarixGT vs)

Kurucu kadromuz 5 yıldan daha uzun bir süre satış yapmış ve bu konuda tecrübe edinmişlerdir, güvenilirlik konusunda endişeniz olmasın.

Ayrıca sitemizde Türkiye'nin en çok kullanılan ve en güvenilir sanal posu olan PayTR Güvencesi bulunmaktadır, ve Sitemiz Growtopia'daki TEK ŞİRKET olmasından dolayı en güvenilir mağaza olarakta bilinmektedir.

 

Diamond Lock Ne İşe Yarar?

Diamond Lock Growtopia'nın Para birimi olarak kullanılır. Diamond lock sayesinde oyunda paranızın yettiği tüm ürünleri diğer oyunculardan satın alabileceksiniz. Aynı zamanda Diamond Lock size ait bir dünyanız olmasını sağlar ve bu dünyayı diğer oyunculara karşı korur. Bu sayede kendi dünyanıza sadece siz bir şeyler ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.

 

 

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.