3 Aylık Boostlu Nitro Satın Al
Sepetim

Discord Nitro / Discord 3 Aylık Boostlu Nitro / 3 Aylık Boostlu Nitro

3 Aylık Boostlu Nitro

Not: Önceden discord nitro aboneliği olan hesaplarda geçerli değildir! Discord sizden alacağı yaklaşık 11 TL ödemeyi işlem sonrasında iade eder.

Bölge

 • tr Bölgesi

Platform

Belirtilmemiş

Geliştirici

Belirtilmemiş

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

Web Tarayıcı

Barkod Numarası

Stok

Yok

Bonus

5

Dijital Anahtar

Hemen Teslimat

0.22

0.37

Yorumlar ( 47 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

 • Mükemmel

%100.00

 • Çok İyi

%0.00

 • İyi

%0.00

 • İdare Eder

%0.00

 • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

Uygunplay Avatar
 • Değerlendirmeniz

Discord nitro, sizlere discord üzerinde birçok özelliği kullanmanızı sağlayan abonelik türüdür. Discord nitro aboneliğinizle birlikte discord üzerinde kazandığınız özellikler; 1- Birden Fazla Profil(Sunucularda farklı profil fotoğrafı ile gezinebilirsiniz.) 2- Daha Fazla Arka Plan(Görüntülü sohbet esnasında kameranızın arka planını değiştirebilirsiniz.) 3- Profiline Tarz Kat(Profil fotoğrafınıza gifli fotoğraf ekleyebilir veya bannerinizi düzenleyebilirsiniz.) 4- Özel Çıkartma Erişimi(Farklı sunucularda bulunan emojileri kullanabilirsiniz.) 5- Sunucunu Destekle(Eğer aboneliğiniz boostlu bir abonelikse, istediğiniz sunucuyu boostlayarak destekleyebilirsiniz.) 6- Durumunla Hava At(Profilinize Boost rozeti gelir.) 7- Daha Büyük Yüklemeler(Discordun sizlere sunduğu standart yükleme boyutundan yüksek dosyalar yükleyebilirsiniz.) 8- HD Video(Ekran paylaşımını yüksek çözünürlükte paylaşabilirsiniz.) 9- Daha Uzun Mesajlar(Discordun standart karakter sınırının üzerinde kelime sayısına erişebilirsiniz.) 10- Daha Fazla Sunucu(Standart üyeler 100 Adet sunucuya katılabilirken, üyelik sahibi 200 sunucuya katılabilir.)

1 - Size Gönderdiğimiz Linke Tıklayın

2 - Hesabınızla Giriş Yapın

3 - Kart Bilgilerinizi Girin (Sonrasında İptal Edebilirsiniz)

4 - Nitronuz Hesabınıza Yüklenmiş Olacaktır

 

3 Ay boyunca Discord nitronuzu kullanabileceksiniz, bu ürünü yanlızca daha önceden nitro aboneliği olmayan hesaplara alabileceğinizi lütfen unutmayın. Eğer daha önce nitro aboneliğiniz bulunuyorsa bu kodu hesabınızda kullanamazsınız


Yeni bir hesap oluşturum yeni hesabınızda kullanabilirsiniz. Nitro 3 ay boyunca geçerli olacaktır. 3 Ay boyunca Discord nitronun size sağlamış olduğu tüm özellikleri kullanabileceksniz. Server boostlama içinde dahildir toplam 2 tane boost hakkınız vardır.

 

Uygunplay.com'dan Discord nitrosu satın almak artık çok kolay, anında teslmat özelliğimz sayesinde müşterilerimizi hiç bekletmeden discord nitrolarını teslim ediyoruz ve müşteri memnuniyetimizi arttırıyoruz.

 

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.